четвер, 15 листопада 2018 р.

Методичне об’єднання керівників музичних міста


14 листопада на базі закладу дошкільної освіти №25  «Ромашка» пройшло методичне об’єднання керівників музичних міста «Вплив музично-ігрового фольклору на розвиток творчих здібностей дошкільників».
Сучасний світ – це світ креативних особистостей, адже вершин у ньому досягають лише ті, хто мислять неординарно, творчо, хто нестандартно підходить до розв’язання будь-яких проблем. І хоча на формування креативної особистості впливає чимало чинників, відчутних успіхів у цій справі можна досягти, використовуючи засоби музичного виховання.
Особливо актуальним для українського народу сьогодні є збереження національних традицій, української мови, сакрального мистецтва, що становить код нації.
В ході теоретичної частини методичного об’єднання керівник музичний ЗДО №36 Бородкіна С.В. розповіла про те, що виховання засобами українського музичного фольклору створює умови для формування внутрішньої потреби у неперервному вдосконаленні, музичного розвитку, реалізації музично-творчих можливостей та становленні духовного світу особистості на національній основі в музичній діяльності.
Керівник музичний ЗДО №40 Кіосєва В.О. зазначила, що український дитячий музичний фольклор – це найцікавіший, доступний багатофункціональний матеріал для виховання дітей дошкільного віку, сутність якого полягає в наданні дитині перших відомостей про оточуюче середовище, передачі суспільних моральних цінностей і культури свого народу через прості форми фольклорного матеріалу. Тому, актуальним і важливим психолого-педагогічним аспектом роботи з розвитку музичних здібностей дітей дошкільного віку є базування процесів виховання та навчання на народних традиціях, національному дитячому музичному фольклорі.

Під час практичної частини керівники музичні міста презентували музично-дидактични ігри, які вони використовують на заняттях з музичного виховання.
 Методичне об’єднання відбулося в дружній атмосфері взаєморозуміння та взаємоспілкування.